„Fotografia to chwila obdarzona przywilejem trwałości”

Susan Sontag

          Magia fotografii oczarowała mnie już niespełna 10 lat temu i trwa do chwili obecnej :)

Fotografia jest moją wielką pasją. Czymś, co pozwala mi realizować zamiłowania, poszukiwać piękna i sprawiać radość innym.

Moją ulubioną tematyką w fotografii są ludzie i ich emocje. Reportaże uroczystości są wyjątkowe, gdyż stwarzają okazje uchwycenia zarówno ogromnych emocji, uczuć jak i dokładnie zaplanowanych i przemyślanych obrazów. Przez właściwy dobór parametrów ekspozycji, oświetlenia, punktu spojrzenia staram się wydobyć z fotografowanego planu największą esencję emocji i piękna.

Przez cały ten czas, kiedy fotografia stawała się już nie tylko zabawą mogę prezentować wysoką jakość,  estetykę, styl, a także bezpieczeństwo wykonywanych fotografii.  Wszystko to w luźnej i radosnej atmosferze, która zarazem przekłada się na fotografie zamykające w kadrze to co piękne i ponadczasowe.   

Ogromnym zadowoleniem jest dla mnie zatrzymanie na fotografiach ważnych dla Ciebie chwil, pełnych emocji i piękna. Niesamowitą motywację daje mi widok Twojej zadowolonej twarzy, gdy spoglądasz na fotografie, które już na zawsze zostaną z Tobą.

Zapraszam do obejrzenia mojego dotychczasowego dorobku fotograficznego w dziale portfolio.

                                                                                                                                                                                       Piotr Sołtys - fotograf